قوانین و مقررات


کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی به دقت ملاحظه فرمایید:

ورود کاربران به وب‏‌سایت علی ویترین هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط علی ویترین به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات علی ویترین است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی :

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های علی ویترین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های علی ویترین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان :

سایت علی ویترین جهت تبلیغات بوده و هر یک از تامین کنندگان و تولیدکنندگان سایت جهت فعالیت مستقل تجاری خود در این سایت عضویت پیدا کرده اند و محصولات موجود در وب‌سایت علی ویترین توسط تامین کنندگانی که با علی ویترین همکاری می‌کنند جهت تبلیغات ارائه شده اند. تامین کننده و تولیدکننده که تبلیغ آن ها در سایت قرار گرفته، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت علی ویترین مورد نمایش می گذارند.

- مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، تحویل کالا و شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان وتبلیغ کنندگان است و وب سایت علی ویترین مسولیتی موضوعات ندارد.

-از آنجا که وب سایت علی ویترین صرفاً خدمات نمایش کالا را دارد و محصول درخواست شده از سوی تامین کننده تامین می گردد به تبع آن خدمات پس از فروش کالا وگارانتی محصول، بر عهده تامین کننده است و در این خصوص وب سایت علی ویترین هیچ گونه مسوولیتی ندارد و تبعات قانونی فعالیت و خدمات فروش و پس از فروش و گارانتی متوجه تامین کننده می باشد .

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی :

علی ویترین به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

علی ویترین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

در واقع با استفاده از سایت علی ویترین ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.


//