خرید عمده صندل مردانه؛ خرید عمده صندل پسرانهبا ورود به فصل گرما، معمولا نوع کفش در مکان‌هایی که امکان‌پذیر باشد به صندل تغییر می‌کند. از مزایای کفش صندل نسبت به کفش‌های معمولی، می‌توان به خنکی، راحتی، سبکی و ... اشاره کرد که در انواع طبی، بندی، لاانگشتی، حصیری و ... در سایت علی ویترین ارائه شده است. برای خرید عمده صندل مردانه و خرید عمده صندل پسرانه به صورت مستقیم از تولیدی‌های کفش و برندهای این محصول، به سایت علی ویترین مراجعه کنید و خریدی مطمئن را تجربه کنید.

خرید عمده صندل مردانه و خرید عمده صندل پسرانه مناسب

در فصل گرما و برای کم کردن گرمای محیط بیرون از خانه، معمولا به فکر خریدهای متفاوتی برای پوشش هستیم. در این بین جایگاه صندل‌ها بسیار ویژه‌ است، چرا که وظیفه‌ حفظ سلامت پاها را برعهده دارند. امروزه تمامی اعضای خانواده به راحتی می‌توانند صندل‌های زیبا و با کیفیتی را خریداری نمایند. ما در مطلب پیش رو قصد داریم تا در مورد خرید عمده صندل مردانه و خرید عمده صندل پسرانه صحبت کنیم.
با خرید عمده صندل مردانه و خرید عمده صندل پسرانه با کیفیت، شما اصلا احساس گرما نخواهید کرد زیرا به دلیل نوع طراحی آنها جریان هوا در داخل آنها تبادل پیدا می‌کند و در نتیجه از مشکل بدبو شدن پا نیز خلاصی خواهید یافت.
با توجه به اهمیت این پوشش و ارتباط مستقیمی که با سلامت پای افراد دارد، هنگام خرید عمده صندل مردانه و خرید عمده صندل پسرانه، باید نکات بسیار مهمی را مدنظر قرار دهید تا انتخابی درست و مقرون به صرفه داشته باشید. پس با ما همراهی کنید تا شما را با این نکات آشنا سازیم و شناختی کلی از مفهوم خرید عمده صندل مردانه و خرید عمده صندل پسرانه را به شما دوستان ارائه دهیم.

تعریف صندل مردانه و صندل پسرانه

صندل نوعی پوشش برای پا می‌باشد که حالت ظاهری آن به شکل روباز خواهد بود و معمولا وزن سبکی هم دارد. برخی از صندل‌های موجود در بازار در قسمت پشت پا یا همان مچ دارای بندی هستند که راه رفتن را بسیار راحت‌تر می‌کنند. برخی از آنها هم فاقد بند هستند و فقط در قسمت جلویی آنها پوششی وجود دارد که بر روی پا قرار می‌گیرد. این مدل از کفش‌ها بسیار راحت هستند و کسانی که در مناطق گرم زندگی می‌کنند، تمایل بیشتری به خرید این صندل‌ها دارند. 

صندل، صندل مردانه، صندل پسرانه، صندل مردانه و پسرانه، علی ویترین، خرید عمده صندل مردانه و پسرانه، فروش عمده صندل مردانه و پسرانه

خرید عمده صندل مردانه و خرید عمده صندل پسرانه به لحاظ جنس

 • خرید عمده صندل مردانه و خرید عمده صندل پسرانه چرمی

این مدل از صندل‌ها نسبت به سایر صندل‌های موجود در بازار، شکل بسیار زیبایی دارند. قیمت این مدل‌ها بالاتر است و علت آن هم جنس چرمی می‌باشد که در ساخت آنها به کار رفته است. معمولا آقایان به استفاده از این مدل صندل‌ها علاقه‌ی زیادی دارند که علت این امر می‌تواند راحتی، نرمی و بادوام بودن صندل چرم باشد.

 • خرید عمده صندل مردانه و خرید عمده صندل پسرانه اسپرت

 این صندل‌ها حالت اسپرت دارند که البته منظور از اسپرت، ورزشی بودن این مدل نیست. بلکه منظور از این عبارت این است که برای افرادی که جوان هستند مناسب است. در حالی که صندل‌های چرمی را معمولا افرادی که سن بالاتری دارند استفاده می‌کنند. البته این عقیده به طور کلی نیست و همه‌ی افراد با هر سن و سال و با هر سلیقه‌ای می‌توانند مدلی که تمایل دارند را به پا کنند.

صندل، صندل مردانه، صندل پسرانه، صندل مردانه و پسرانه، علی ویترین، خرید عمده صندل مردانه و پسرانه، فروش عمده صندل مردانه و پسرانه

خرید عمده صندل مردانه و خرید عمده صندل پسرانه به لحاظ شکل ظاهری

 • خرید عمده صندل مردانه و پسرانه جلوباز 

تقریبا می‌توان گفت صندل‌های مردانه غالبا جلوباز هستند. علت این امر هم راحتی در هنگام پوشیدن صندل است، چون پا عرق نمی‌کند و در آن احساس بسیار خوشایندی خواهید داشت.

 • خرید عمده صندل مردانه و پسرانه بنددار

این صندل‌ها دارای بندی در پشت پا هستند، یکی از مزیت‌های این مدل راحت بودن در پیاده روی است چون وجود بند در پشت پا مانع از خارج شدن صندل از پا می‌شود و به آسانی می‌توانید مسافت زیادی را طی کنید.

 • خرید عمده صندل مردانه و پسرانه بدون بند 

این صندل‌ها در قسمت پشت پا فاقد بند هستند، حالت ظاهری آنها چیزی شبیه به دمپایی است و حتی بعضی از مدل‌های بدون بند هم هستند که انگشت شست پا درون حلقه‌ای قرار می‌گیرد. مدل‌های بدون بند معمولا قیمت پایین‌تری نسبت به مدل‌های بنددار دارند.

صندل، صندل مردانه، صندل پسرانه، صندل مردانه و پسرانه، علی ویترین، خرید عمده صندل مردانه و پسرانه، فروش عمده صندل مردانه و پسرانه

نکات قابل توجه برای خرید عمده صندل مردانه و خرید عمده صندل پسرانه

 • قیمت خرید عمده صندل مردانه و خرید عمده صندل پسرانه

عوامل مختلفی چون جنس، کیفیت دوخت، طراحی زیبا و… بر روی قیمت صندل تاثیرگذار می‌باشد. 

 • زیبایی ظاهری در خرید عمده صندل مردانه و خرید عمده صندل پسرانه

 • راحتی صندل در خرید عمده صندل مردانه و خرید عمده صندل پسرانه

شما عزیزان باید به دنبال خرید صندلی باشید که هنگام پوشیدن آن راحت باشید به عبارتی دیگر می‌توان گفت موقع خرید صندل، آن را امتحان کنید تا مطمئن شوید که سایز پای شماست. در غیر این صورت اگر صندل تنگ یا گشاد باشد، نه تنها هنگام استفاده راحت نیستید، بلکه عوارض خیلی شدیدی برای پاهای شما به وجود می‌آورد.

 • بنددار بودن صندل در خرید عمده صندل مردانه و خرید عمده صندل پسرانه

سعی کنید به سراغ خرید صندل‌های بنددار بروید، چراکه هنگام پوشیدن آنها بسیار احساس خوبی خواهید داشت. علت این امر هم به دلیل وجود بندهایی است که در پشت پا تعبیه شده‌اند و مانع از لیز خوردن یا پیچ خوردن پا می‌شوند.

صندل، صندل مردانه، صندل پسرانه، صندل مردانه و پسرانه، علی ویترین، خرید عمده صندل مردانه و پسرانه، فروش عمده صندل مردانه و پسرانه

 • جنس صندل در خرید عمده صندل مردانه و خرید عمده صندل پسرانه

از بین صندل‌های مردانه‌ای که در بازار مجود هستند، جنس چرمی معمولا خواهان بیشتری دارد زیرا بسیار سبک و منعطف هستند.

 • نرمی صندل در خرید عمده صندل مردانه و خرید عمده صندل پسرانه

موقع خرید چند باری صندل را خم و راست کنید تا از نرم بودن کف آن مطمئن شوید. اگر احساس کردید که به خوبی خم و راست نمی‌شود، از خرید آن اجتناب نمایید زیرا نشان از خشکی کف کفش و عدم راحتی آن است.

 • پاشنه صندل در خرید عمده صندل مردانه و خرید عمده صندل پسرانه

از خرید صندل‌های تخت و فاقد پاشنه بپرهیزید، چون به ستون فقرات شما فشار وارد می‌کنند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می‌توانید با دقت بیشتری به خرید عمده صندل مردانه و خرید عمده صندل پسرانه بپردازید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از برندهای باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را  در سایت علی ویترین جمع‌آوری کرده‌ایم. با کلیک روی تصویر هر برند، می‌توانید نمونه‌های موجود از هر برند را ببینید. در این سایت با ارتباط مستقیم با تولیدی کفش و فروشندگان کفش عمده، می‌توانید مدل‌های مختلف صندل مردانه و صندل پسرانه و قیمت‌های صندل مردانه و صندل پسرانه را با هم مقایسه کنید و خرید عمده صندل مردانه و خرید عمده صندل پسرانه متفاوتی را تجربه کنید.


//