خرید عمده کفش اسپرت مردانه؛ خرید عمده کفش مجلسی مردانهآشنایی با انواع مختلف کفش مجلسی مردانه و کفش اسپرت مردانه، به عنوان یکی از آیتم‌های اصلی و مهم استایل آقایان می‌باشد. در سایت علی ویترین با مشاهده انواع برندهای کفش مجلسی مردانه و کفش اسپرت مردانه از نوع چرم مصنوعی و مقایسه قیمت‌ها و طرح‌ها، می‌توانید با ارتباط مستقیم با فروشندگان و تولیدکنندگان عمده کفش، انتخاب‌های خوبی برای خرید عمده کفش مجلسی مردانه و خرید عمده کفش اسپرت مردانه: شیک، طبی، مارکدار، ارزان، جورابی، چسبی و .... داشته باشید.

خرید عمده کفش مجلسی مردانه

آغاز هر فصل می‌تواند زمان مناسبی برای مرتب کردن کمد کفش‌ها باشد. کفش‌های قدیمی و رنگ و  رو رفته را جلا دهید، آن‌ها را که از مد افتاده‌اند یا مستهلک شده‌اند از کمد خارج کنید و اطمینان یابید که همیشه، برای هر موقعیتی، یک کفش مجلسی مردانه مناسب در کمدتان دارید. دیگر وقت آن رسیده که آقایان به فکر خرید کفش مردانه آن هم به صورت اینترنتی باشند. اگر هم تصور می‌کنید خانم‌ها در خرید عمده کفش مجلسی با انتخاب‌های متنوع‌تری نسبت به آقایان مواجه‌اند، سخت در اشتباهید! زیرا بسیاری از آقایان برای خرید کفش مردانه اینترنتی به تعداد زیادی از وب‌سایت‌ها مراجعه می‌کنند و یک‌دفعه تعداد بسیاری از مدل‌های کفش مجلسی مردانه را مشاهده می‌نمایند که دچار سردرگمی شدید می‌شوند و اصلا نمی‌دانند کدام مدل را باید انتخاب نمایند. سالیان سال است که طراحان و تولیدکنندگان کفش مردانه با انواع متریال مانند چرم، پارچه و جیر کار کرده‌اند، شکل پاشنه، قالب و نوک کفش‌ها را تغییر داده‌اند و رنگ‌های گوناگون را کنار هم نشانده‌اند. ما در این مطلب قصد داریم شما را با تعدادی از کفش‌های مردانه آشنا سازیم تا در  خرید عمده کفش مجلسی مردانه به صورت اینترنتی دچار مشکل نگردید؛ زیرا شناخت نوع کفش‌ها بسیار به شما کمک خواهد نمود.

انواع کفش مجلسی مردانه

 •  خرید عمده کفش مجلسی مردانه بروگ

بروگ، نوعی کفش کلاسیک و رسمی مردانه است که با حفره‌های ریز و تزئینی روی پنجه آن، مشخص می‌شود. بروگ یکی از قدیمی‌ترین انواع کفش مجلسی مردانه است که غالبا آن برای فضاهای رسمی و قرارهای کاری استفاده می‌شود. با این حال بروگ را می‌توانید در استایل اسمارت-کژوال جای دهید تا ست تی‌شرت، پلیور و کت اسپرتتان را رسمیت بیشتری ببخشد.

 •  خرید عمده کفش مجلسی مردانه لوفر

لوفر، نوعی از کفش کالج است که شباهت بسیاری به کفش‌های کلاسیک رسمی دارد، با این تفاوت که بندی برای بسته شدن روی آن وجود ندارد. لوفر را می‌توانید در ست‌های رسمی‌تان به کار ببرید، با آن استایل کژوال روزمره‌تان را به اسمارت-کژوال تبدیل کنید و یا  برای قدم زدن در ساحل از آن استفاده کنید.  

 •  خرید عمده کفش مجلسی مردانه آکسفورد

اگر قصد  خرید عمده کفش مجلسی مردانه اینترنتی دارید باید بدانید که کفش آکسفورد، شیک‌ترین و رسمی‌ترین مدل کفشی است که آقایان می‌توانند به پا کنند. آکسفورد که ریشه در اسکاتلند و ایرلند دارد، شهرت خود را مدیون زمانی است که دانشجویان دانشگاه آکسفورد انگلستان آن را به‌جای بوت و نیم بوت برگزیدند. اگر به دنبال بهترین گزینه برای خرید عمده کفش مجلسی مردانه اینترنتی و آن‌ هم برای یک استایل کاملا رسمی و کلاسیک می‌گردید، آکسفورد را انتخاب کنید. محبوب‌ترین رنگ‌های آن، قهوه‌ای سوخته و مشکی است. اغلب انواع کفش‌های مجلسی مردانه، بعدها با الهام از کفش آکسفورد طراحی شدند.

کفش، کفش مردانه، کفش مجلسی مردانه، کفش اسپرت مردانه، خرید کفش مردانه، خرید عمده کفش مردانه، علی ویترین

 •  خرید عمده کفش مجلسی مردانه موکازین

موکازین که شباهت زیادی به لوفر دارد و نوع دیگری از کفش کالج است، غالبا از جنس چرم بوده و دارای کفیِ نرم و انعطاف‌پذیر است. این کفش راحت نخستین بار توسط بومیان امریکا استفاده شد. نوع اصیل این کفش‌ها دارای یک منگوله و تزئیناتِ سوزن‌دوزی شده روی کفش است اما انواع مدرن آن را معمولا ساده می‌سازند. این گزینه بهترین انتخاب برای خرید کفش مردانه اینترنتی است.

 •  خرید عمده کفش مجلسی مردانه اسنیکر

اسنیکر یا کفش کتانی، کفشی است راحت که برای فعالیت‌های ورزشی و روزمره به کار می‌رود. اسنیکر، آیتمی کژوال و اسپرت است. با این وجود اسنیکر ساده، تخت و سفید رنگ، تقریبا با هر لباسی ست می‌شود. پوشیدن آن با لباس‌های رسمی نیز می‌تواند استایلی اسمارت-کژوال برایتان بسازد. اگر به دنبال یک جفت اسنیکر هستید که همه جا به کارتان بیاید، به سراغ انواع ساده و تک رنگ آن بروید و تا حد امکان کفی‌های تخت را انتخاب کنید. مدل اسنیکر پرفروش‌ترین مدل کفش مردانه است که به دلیل راحت بودنش مورد استقبال بسیاری از خریداران کفش مردانه اینترنتی قرار می‌گیرد.

 •  خرید عمده کفش مجلسی مردانه دربی

دربی نیز کفشی مجلسی و رسمی است . با آن که شباهت زیادی به کفش بروگ دارد اما فاقد آن تزئیناتِ حفره-مانند روی بروگ است.

 •  خرید عمده کفش مجلسی مردانه بوت

اگر قصد  خرید عمده کفش مجلسی مردانه اینترنتی در فصل زمستان دارید بوت‌های مردانه بهترین گزینه است. نیم بوته‌ای مردانه یکی از مهم‌ترین آیتم‌های کمد لباس هر آقای شیک‌پوش هستند و بهترین گزینه برای روزهای سرد زمستان. نیم بوته‌ای تخت و ظریف مردانه که غالبا از جیر تهیه می‌شوند و تا بالای قوزک پا را می پوشانند، می‌توانند در استایل‌های رسمی و کژوال، محل کار یا مهمانی، همیشه همراه شما باشند و ست کردن آن با تقریبا هر لباسی بسیار ساده است.  

کفش، کفش مردانه، کفش مجلسی مردانه، کفش اسپرت مردانه، خرید کفش مردانه، خرید عمده کفش مردانه، علی ویترین

 •  خرید عمده کفش مجلسی مردانه مانک

کفش مانک، شباهت زیادی به کفش‌های رسمی دارد اما فاقد بند است. مانک دارای یک یا دو سگک کوچک است که در یک طرف کفش بسته می‌شوند و گاه فقط کاربرد زینتی دارند. کفش مانک نیز آیتمی همه کاره است که در استایل رسمی و غیررسمی کاربرد دارد.

چرا کفش اسپرت بخریم؟

امروزه یکی از محبوب‌ترین انواع کفش‌های مردانه که طرفداران بسیار زیادی دارند و همه آقایان جوان علاقه به خرید آنها دارند، کفش‌های مدرن و به روز و اسپرت است. کفش‌ اسپرت امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد و حتی در کنار مردان جوان، دخترهای جوان نیز امروزه علاقه به کفش اسپرت دارند. کفش اسپرت کفشی راحت است که جذابیت‌های ظاهری زیادی نیز دارد.

خرید عمده کفش اسپرت مردانه

راحتی کفش اسپرت دو مزیت بزرگ دارد. مزیت اول این است که پاهای شما در کفش اسپرت فشار کمتری را تحمل می‌کنند و برای سلامت پای شما بهتر است. دومین مزیت راحتی کفش اسپرت نیز خستگی کمتر در صورت پیاده‌روی یا استادن زیاد در طول روز است اما کفش اسپرت امروزه همچنین با استایل‌های شیک و دیدنی تولید می‌شود و برای تیپ‌های مختلف نیز بسیار قشنگ می‌باشند. برای همین است که امروزه کفش اسپرت مردانه به یکی از محبوب‌ترین انواع کفش تبدیل شده است.

انواع کفش اسپرت مردانه در خرید عمده کفش اسپرت مردانه

کفش، کفش مردانه، کفش مجلسی مردانه، کفش اسپرت مردانه، خرید کفش مردانه، خرید عمده کفش مردانه، علی ویترین

 • خرید عمده کفش اسپرت مردانه ساق کوتاه (Low-Tops)

امروزه یکی از محبوب‌ترین نوع کفش اسپرت مردانه که افراد زیادی از آنها استفاده می کنند، کفش اسپرت مردانه ساق کوتاه یا Low Tops می‌باشد. ساق این کفش‌ها تا بالای پاشنه است و بیشتر از آن بالا نمی‌آید و از به روزترین و مدرن‌ترین انواع کفش شناخته می‌شود. این کفش‌ها در استایل‌ها و رنگ‌های بسیار متنوعی تولید می‌شوند.

 • خرید عمده کفش اسپرت مردانه ساق متوسط (Mid-Tops)

نوع دیگر کفش اسپرت مردانه، کفش‌های ساق متوسط هستند که ساقشان تا کمی بالاتر از پاشنه بالا می‌آید. این کفش‌ها ظاهر حجیم و سنگینی دارند و بسیار گرم هستند. برای همین در زمستان‌ها کاربردی تر از تابستان‌ها می‌باشند.

 • خرید عمده کفش اسپرت مردانه ساق بلند (High-tops)

یکی دیگر از محبوب‌ترین انواع کفش اسپرت مردانه نیز کفش‌های ساق بلند هستند. به این کفش‌ها، کفش‌های بسکتبالی نیز گفته می‌شود. ارتفاع ساق این کفش‌ها تا بالای قوزک پا می‌آید و در پوشش‌های خیابانی و استریت استایل‌ها نیز بسیار محبوب و جا افتاده می‌باشند. این کفش‌ها نیز برای زمستان و هوای سرد بسیار کاربردی و مناسب می‌باشند.

برندهای برتر خرید عمده کفش اسپرت مردانه

کفش، کفش مردانه، کفش مجلسی مردانه، کفش اسپرت مردانه، خرید کفش مردانه، خرید عمده کفش مردانه، علی ویترین

 • خرید عمده کفش اسپرت مردانه نایک (Nike):

بدون شک نایک را می‌توان یکی از موفق‌ترین و برترین برندهای تولید کفش اسپرت مردانه در دنیا دانست. نایک بهترین برند کفش در جهان شناخته می‌شود که بهترین کفش‌های با کیفیت را با طرح‌های بسیار شیک و جذاب طراحی می‌کند و از دسته بهترین برندهای تولید کفش به حساب می‌آید.

 • خرید عمده کفش اسپرت مردانه آدیداس (Adidas)

آدیداس نیز یکی از محبوب‌ترین برندهای مربوط به پوشاک است. آدیداس سال‌های سال است که بهترین لباس‌های ورزشی و اسپرت را طراحی و تولید می‌کند. این برند در زمینه تولید کفش اسپرت مردانه نیز وارد شده است و از بهترین تولیدکننده‌های کفش اسپرت مردانه و ورزشی در دنیا شناخته می‌شود.

 • خرید عمده کفش اسپرت مردانه ونس (Vans)

ونس یکی از بهترین و شناخته‌شده‌ترین انواع برندهای کفش اسپرت مردانه است که امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد و بسیاری از افراد علاقه‌مند هستند که کفش‌های این شرکت را برای خود خریداری کنند. کفش‌های ونس بسیار با کیفیت می‌باشند و طرح‌های متنوع و زیبایی نیز دارند.

 • خرید عمده کفش اسپرت مردانه پوما (Puma)

پوما نیز یکی از مهمترین و بهترین برندهای تولید کفش اسپرت مردانه در دنیاست که کفش‌های بسیار باکیفیت و درجه یکی را تولید می‌کند و در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

 • سایر برنده‌های کفش اسپرت مردانه

کفش اسپرت مردانه برندهای دیگری مانند: ریباک (Reebok)، کانورس (Converse)، نیو بالانس (New Balance) ساکنی (Saucony)، اسیکس (Asics)، اسکچرز (Skechers) را نیز دارد.

راهنمای خرید عمده کفش اسپرت مردانه

کفش، کفش مردانه، کفش مجلسی مردانه، کفش اسپرت مردانه، خرید کفش مردانه، خرید عمده کفش مردانه، علی ویترین

اینکه بتوانیم بهترین کفش‌ها را برای خودمان خریداری کنیم، از مهمترین موضوعات در خرید کفش اسپرت مردانه می باشد. اما نکاتی هستند که باید در هنگام خرید کفش اسپرت مردانه به آنها دقت داشته باشید. در ادامه این نکات را برایتان شرح می دهیم:

 • دقت در کیفیت برای خرید عمده کفش اسپرت مردانه

نکته اولی که باید به آن دقت داشته باشید این است که کیفیت کفش چطور است. کیفیت همیشه باید مهمترین ملاک شما در خرید باشد و نباید آن را فدای هیچ چیز دیگری بکنید. اینکه کیفیت کفشی که خریداری می‌کنید بالا باشد، مهمترین معیاری است که باید به آن دقت داشته باشید.

 • انتخاب برند معتبر در خرید عمده کفش اسپرت مردانه

دومین نکته‌ای که باید به آن دقت داشته باشید برند است. توجه کنید که بهتر است از برندهای معتبر کفش بخرید و برندهای کمتر شناخته شده را بیخیال شوید. در ضمن حتما دقت کنید که کفش برندی که خریداری می کنید، اورجینال باشد.

 • قیمت مناسب در خرید عمده کفش اسپرت مردانه

از ملاک‌های مهم دیگر در خرید نیز می‌توان به قیمت محصولات اشاره کرد. شما همیشه باید محصولاتی را خریداری کنید که قیمت مناسب دارند و هزینه شان بیشتر از کارایی شان برای شما نیست.

 • انتخاب سایز مناسب برای خرید عمده کفش اسپرت مردانه

از نکات دیگر نیز اینکه شما حتما باید به سایز، اندازه و ماندگاری کفش نیز دقت داشته باشید. شما در ابتدا باید کفشی خریداری کنید که سایز مناسب دارد. نه خیلی بزرگ باشد که پای شما از آن در بیاید و نه خیلی تنگ که در زمان استفاده و پوشیدن آن اذیت شوید. ماندگاری کفش نیز بسیار مهم است. اینکه این کفش تا چه مدت کار می کند. به هر حال شما نمی خواهید بعد از 1 ماه دوباره مجبور به خرید کفش جدید شوید.

خرید عمده کفش اسپرت مردانه و خرید عمده کفش مجلسی مردانه

در ابتدا باید بگوییم که خرید عمده کفش مجلسی مردانه و خرید عمده کفش اسپرت مردانه به صورت اینترنتی به شما کمک بزرگی خواهد نمود؛ زیرا هم تمام جزئیات کفش برایتان مکتوب شده است و هم اینکه در وقتتان صرفه‌جویی خواهد شد و از صرف هزینه‌ تاکسی و حتی بنزین هم جلوگیری خواهد شد. دیگر چه می‌خواهید؟ دست به کار شوید و برای خرید عمده کفش مجلسی مردانه و خرید عمده کفش اسپرت مردانه به سایت علی ویترین مراجعه کنید تا با مقایسه انواع مدل‌های کفش مجلسی مردانه و کفش اسپرت مردانه با یکدیگر و ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان کفش عمده و فروشندگان کفش عمده، خریدی متفاوت را تجربه کنید.


//