خرید عمده کفش مردانه - چرم طبیعی

برچسب ها: اسپرتآشنایی با انواع مختلف کفش مردانه (کفش مجلسی مردانه و کفش اسپرت مردانه) که به عنوان یکی از آیتم‌های اصلی و مهم استایل آقایان می‌باشد، از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. در سایت علی ویترین با مشاهده انواع برندهای کفش مردانه از نوع چرم طبیعی و مقایسه قیمت‌ها و طرح‌ها، می‌توانید با داشتن ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان و فروشندگان، انتخاب‌های خوبی برای خرید عمده کفش مردانه، شیک، طبی و مارکدار از فروشگاه آنلاین علی ویترین داشته باشید.

خرید عمده کفش مردانه

همه ما می‌دانیم که آقایان برخلاف خانم‌ها به دنبال ظاهر و زیبایی کفش نیستند و در بیشتر مواقع برای خرید عمده کفش مردانه اصلا به این نکته توجه‌ای ندارند که کفش باید با لباسشان ست شود و اصلا نمی‌دانند چه معیارهایی را باید برای خرید عمده کفش مردانه در نظر بگیرند. درست است که آقایان برای داشتن ظاهری مناسب، هنگام انتخاب کفش باید به نوع چرم (چرم طبیعی و مصنوعی) آن، مکان قرارگیری انگشتان پا و پاشنه کفش توجه نمایند و یا کفش‌ها را قبل از خرید امتحان نمایند و یا هنگام امتحان کردن باید با آن‌ها قدم بزنند تا مطمئن شوند که پا در آن‌ها احساس راحتی می‌کند یا نه؟ همه‌ این موارد درست است اما کافی نیست؛ پس با ما همراه باشید تا شما را با تعدادی از معیارهای خرید عمده کفش مردانه آشنا سازیم.

خرید عمده کفش مردانه با توجه به مکان استفاده از کفش

همیشه در ابتدا باید بدانیم که اصلا این کفش را قصد داریم برای چه مکانی بپوشیم و یا اینکه قصد استفاده روزانه از آن کفش را نداشته باشیم. درست است که بخشی از انتخاب کفش به سلیقه شخصی ربط دارد، اما پیروی از چند مرحله زیر به شما در خرید عمده کفش مردانه مناسب، کمک می‌کند.

خرید عمده کفش مردانه، خرید عمده کفش، کفش عمده مردانه، کفش عمده مردانه، کفش عمده، کفش مردانه، علی ویترین

خرید عمده کفش مردانه مناسب، با دست زدن به چرم کفش

برای خرید عمده کفش مردانه لازم نیست حتما کفش چرم را انتخاب کنید اما چرم دوام بیشتری دارد و با اکثر لباس‌های رسمی جور در می‌آید و شاید بتوانیم بگوییم بهترین گزینه است و چون با اکثر لباس‌های رسمی جور در می‌آید ما به شما پیشنهاد خرید می‌دهیم اما انتخاب با خودتان است! اما حواستان باشد که حتما در هنگام خرید عمده کفش مردانه به جنس کفش دست بزنید زیرا جنس چرم صاف و نرم اما نه خیلی صاف خواهد بود و ممکن است براق باشد اما نه به اندازه‌ای که بتوانید بازتاب تصویر خود را در آن ببینید. مراقب باشید که براق بودن بیش از حد چرم بدان معناست که در آن پلاستیک به کار برده شده است و به احتمال زیاد این چرم‌ها، اصل نیستند بنابراین از خرید آن‌ها خودداری کنید.

باید انگشتان جلو پایتان در جای مناسب در کفش قرار بگیرند و اصلا احساس فشار بر روی آن‌ها نداشته باشید. چگونه؟ پس با ما همراه باشید. کفش‌های رسمی و مجلسی مردانه دارای انواع مختلفی در شکل نوک آنها هستند که این تنوع از مربع تا نوک تیز متغیر است اما هیچ کدام بهترین گزینه شما نیستند. در هنگام خرید عمده کفش مردانه به دنبال مدلی باشید که نه مربع باشد و نه نوک تیز و نوعی را انتخاب کنید که حد وسط بین مربع و نوک تیز را داشته باشد. این شکل کفش‌ها برای سلامت پاها و همچنین به طور کلی ظاهر کلی فرد مناسب‌تر هستند. باز هم هیچ شکل دقیقی وجود ندارد که همیشه مناسب‌ترین باشد. بیشتر باید به دنبال مدلی باشید که تعادل بین زاویه‌های انگشتان پا را حفظ کند و در نهایت شکل پاهایتان است که چه نوع کفشی باید بپوشید را تعیین می‌نمایند.

خرید عمده کفش مردانه، خرید عمده کفش، کفش عمده مردانه، کفش عمده مردانه، کفش عمده، کفش مردانه، علی ویترین

در هنگام خرید عمده کفش مردانه، کفش‌هایی با پاشنه بلندتر انتخاب کنید

برای خرید عمده کفش مردانه کفش‌هایی با پاشنه بلندتر از دو سانت انتخاب کنید! شاید برای بسیاری از مردان تعجب‌آور باشد اما تجربه درباره مردان نیز صدق می‌کند که انتخاب کفش‌هایی با پاشنه بلندتر برایشان بهتر است؛ زیرا کفش‌ مجلسی مردانه دارای پاشنه‌های مختلف هستند و یک حد وسطی برای انتخاب پاشنه درست وجود دارد. یک خط‌کش یا اندازه‌گیری چشمی کاری است که باید برای انتخاب پاشنه صحیح از آن استفاده کنید. اگر کفشی با پاشنه مناسب و بلندتر از حد معمول انتخاب کنید، از نظر ظاهری شکل خوبی نخواهید داشت و از انتخاب نرمال دوری کرده‌اید. بیشتر کفش‌ها پاشنه‌دار هستند، اما برخی از کفش‌ها ممکن است پاشنه نداشته باشند. کفش‌های بدون پاشنه و تخت (کفش اسپرت مردانه) برای تیپ‌های نرمال و روزانه مناسب هستند، اما کفشی که قرار است با لباس رسمی یا مجلسی بپوشید، باید پاشنه داشته باشد.

خرید عمده کفش مردانه، خرید عمده کفش، کفش عمده مردانه، کفش عمده مردانه، کفش عمده، کفش مردانه، علی ویترین

توجه به کفش‌های بند‌دار در خرید عمده کفش مردانه

برای خرید عمده کفش مردانه مجلسی بهتر است کفش بند‌دار بخرید زیرا رسمی‌تر و زیباتر هستند. هنگام انتخاب کفش مجلسی مردانه، کفش بنددار یک ضرورت است. کفش‌ راحتی (کفش ورزشی و کفش پیاده‌روییا کفش اسپرت مردانه بدون بند و چسبی ممکن است راحت‌تر به نظر بیایند، اما کفش‌های بنددار بسیار حرفه‌ای‌تر و شیک‌تر به نظر می‌رسند. اگر از کت و شلوار استفاده می‌کنید، کفش‌های بنددار ضروری است. اما اگر از شلوار و پیراهن استفاده می‌کنید و کت و شلوار و جلیقه‌ای به تن ندارید، ممکن است به کفش بنددار احتیاج نداشته باشید. باز انتخاب با خودتان است! اگر در یک میهمانی نیمه رسمی شرکت کرده‌اید و یک کت و شلوار رسمی پوشیده‌اید، مطمئنا خواهان این هستید که یک کفش مجلسی مردانه رسمی و بنددار با لباس خود ست نمایید.

توجه به رنگ کفش مجلسی مردانه در هنگام خرید عمده کفش مردانه

حالا که به همه‌ی نکات توجه نمودید نوبت به آخرین نکته در هنگام خرید عمده کفش مردانه است و آن توجه‌ای ویژه به رنگ کفش است. درست است که رنگ کفش کاملا سلیقه‌ای است اما نباید فراموش کنیم که قرار است این کفش را برای مجلسی رسمی به پا کنید! یک جفت کفش مشکی برای تطبیق‌پذیری با همه رنگ لباس انتخاب کنید؛ زیرا مشکی با همه رنگ لباس به جز قهوه‌ای تطبیق دارد. اگر کمد لباس شما متشکل از کت و شلوارهایی باشد که بیشتر مشکی، خاکستری یا آبی هستند، کفش‌های مشکی بهترین گزینه برای تطبیق‌پذیری با همه آن کت و شلوارها است. کفش‌های مشکی همچنین با شلوار خاکی یا حتی شلوار جین نیز جور در می‌آیند. ناگفته نماند که سایر رنگ‌ها در کفش مجلسی مردانه هرکدام از زیبایی خاصی برخوردار هستند. اما در هنگام خرید عمده کفش مردانه توجه به میهمانی رسمی که قرار است در آن حضور داشته باشید از هر چیزی مهم‌تر است.


با توجه به نکات گفته شده و امکانت سایت و اپلیکیشن علی ویترین، شما هم می‌توانید با تولیدی کفش به صورت مستقیم و آنلاین ارتباط برقرار کنید. در سایت علی ویترین با مقایسه قیمت و محصولات تولیدگنندگان کفش عمده و فروشندگان کفش عمده با یکدیگر، می‌توانید بهترین انتخاب‌ها را برای خرید عمده کفش مردانه داشته باشید.


//